Akort Aleti & Metronom

Müzik ve Ses Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma Soundcorset
Akort Aleti & Metronom mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Akort Aleti & Metronom mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek tüm özelliklerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Metronomu ister başlatın ister durdurun, ses, flaş ışığı, titreşim, görsel vuruşlardan oluşan bir kombinasyonunu ayarlayabilirsiniz, akort aletini açabilirsiniz, çaldığınızı kaydedebilirsiniz, ritim düzenini seçebilirsiniz, siyah ekran batarya tasarruf modunu kullanabilirsiniz. Daha bunun gibi bir çok özellikten faydalanmak isterseniz Akort Aleti uygulaması yanınızda olacaktır. 

Hoparlörün ses yüksekliği sınırlı olduğu için veya arka plan gürültüsü çok yüksek olduğundan metronomun sesini duyamıyorsanız, flaş ışığı metronom modunu açabilirsiniz. Bu modda iken vuruşları flaş ışığı olarak kolayca görebilirsiniz. Flaş ışığını duvara yansıttın böylece tüm duvar vuruşa göre yanıp sönecektir. Metronomu düğmeye tek bir kolay dokunuşla başlatın. 

 Tüm ene çok sayıda aktif piyano, gitar, ukulele, viyolin, çello, viyola, bass, davul, flüt, mızıka sanatçısını canlandırabilirsiniz. Müzik tutkunuzu uygulama ile daha da destekleyebilirsiniz. Flaş ışığı metronomu için kameraya erişilmesi gerekmektedir; arama olduğu zaman metronomun durması için telefon durumuna erişim gerekmektedir, çalışma iznini verebilirsiniz. 

Akort Aleti & Metronom indir